BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Boun Güney Kampüsü, Pk: 34342, Bebek, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Fakülteler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 1 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Boğaziçi+Üniversitesi+Siyaset+Bilimi+ve+Uluslararası+İlişkiler+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Boun Güney Kampüsü, Pk: 34342, Bebek, Adresinde faaliyettedir.
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Fakülteler sektörlerinde hizmet vermektedir.
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ocak 2018 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 359 65 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 1 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz