BORA İNŞAAT VE TESİSAT KOLLEKTİF ŞİRKETİ-MUSTAFA BORA ALTAN VE RAİF OKTAY BEŞİKTAŞ

Adresimiz Konum Ekle!
Ortabahçe Sinanpaşa Köprüsü No: 55 Kat: 2  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
BORA İNŞAAT VE TESİSAT KOLLEKTİF ŞİRKETİ-MUSTAFA BORA ALTAN VE RAİF OKTAY BEŞİKTAŞ İstanbul Firma RehberimBORA İNŞAAT VE TESİSAT KOLLEKTİF ŞİRKETİ-MUSTAFA BORA ALTAN VE RAİF OKTAY BEŞİKTAŞ İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Bora İnşaat ve Tesisat Kollektif Şirketi-mustafa Bora Altan ve Raif Oktay Firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 24 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Bora+İnşaat+ve+Tesisat+Kollektif+Şirketi-mustafa+Bora+Altan+ve+Raif+Oktay+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Bora İnşaat ve Tesisat Kollektif Şirketi-mustafa Bora Altan ve Raif Oktay Hakkında

Bora İnşaat ve Tesisat Kollektif Şirketi-mustafa Bora Altan ve Raif Oktay Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Ortabahçe Sinanpaşa Köprüsü No: 55 Kat: 2 Adresinde faaliyettedir.
Bora İnşaat ve Tesisat Kollektif Şirketi-mustafa Bora Altan ve Raif Oktay İnşaat sektörlerinde hizmet vermektedir.
Bora İnşaat ve Tesisat Kollektif Şirketi-mustafa Bora Altan ve Raif Oktay Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Bora İnşaat ve Tesisat Kollektif Şirketi-mustafa Bora Altan ve Raif Oktay firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Bora İnşaat ve Tesisat Kollektif Şirketi-mustafa Bora Altan ve Raif Oktay firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 24 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.