BOZOĞLU PASTACILIK KAFE GIDA TURİZM KARTAL

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Orhantepe Mah. Çınar Cad. No: 14 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Bozoğlu Pastacılık Kafe Gıda Turizm firması İstanbul ili Kartal ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 31 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Bozoğlu+Pastacılık+Kafe+Gıda+Turizm+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Bozoğlu Pastacılık Kafe Gıda Turizm Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kartal İlçesi Orhantepe Mah. Çınar Cad. No: 14 Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Bozoğlu Pastacılık Kafe Gıda Turizm Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Bozoğlu Pastacılık Kafe Gıda Turizm firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Bozoğlu Pastacılık Kafe Gıda Turizm firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 31 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz