BULVAR PASTACILIK MAMULLERİ VE GIDA OTOMOTİV İNŞAAT BEŞİKTAŞ

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Balmumcu Esentepe Mah. Barbaros Blv. Tan Apt. No: 60 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Bulvar Pastacılık Mamulleri ve Gıda Otomotiv İnşaat firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 58 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Bulvar+Pastacılık+Mamulleri+ve+Gıda+Otomotiv+İnşaat+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Bulvar Pastacılık Mamulleri ve Gıda Otomotiv İnşaat Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Balmumcu Esentepe Mah. Barbaros Blv. Tan Apt. No: 60 Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Bulvar Pastacılık Mamulleri ve Gıda Otomotiv İnşaat Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Bulvar Pastacılık Mamulleri ve Gıda Otomotiv İnşaat firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Bulvar Pastacılık Mamulleri ve Gıda Otomotiv İnşaat firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Aralık 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 58 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz