ÇAĞDAŞ YUFKA UNLU MAMÜLLER ALTINDAĞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Aydınlıkevler Mh. Çağdaş Cd. No: 60/A, Aydınlıkevler, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Çağdaş Yufka Unlu Mamüller firması Ankara ili Altındağ ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Yufka sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 40 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Çağdaş+Yufka+Unlu+Mamüller+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Çağdaş Yufka Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Altındağ İlçesi Aydınlıkevler Mh. Çağdaş Cd. No: 60/A, Aydınlıkevler, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Yufka, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Çağdaş Yufka Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Çağdaş Yufka Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Çağdaş Yufka Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 317 72 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 40 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz