ÇAĞLAR PASTANESİ HÜRRİYET KAĞITHANE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad. No: 63 / A 34403, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Çağlar Pastanesi Hürriyet firması İstanbul ili Kağıthane ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 23 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Çağlar+Pastanesi+Hürriyet+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Çağlar Pastanesi Hürriyet Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kağıthane İlçesi Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad. No: 63 / A 34403, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Çağlar Pastanesi Hürriyet Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Çağlar Pastanesi Hürriyet firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Çağlar Pastanesi Hürriyet firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 224 97 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 23 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz