CAN YUFKA VE UNLU MAMÜLLER KEÇİÖREN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kamil Ocak Mah. Felek Cd. No: 47/A, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Can Yufka Ve Unlu Mamüller firması Ankara ili Keçiören ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Yufka sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 2 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Can+Yufka+Ve+Unlu+Mamüller+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Can Yufka Ve Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Keçiören İlçesi Kamil Ocak Mah. Felek Cd. No: 47/A, Adresinde faaliyettedir.
Can Yufka Ve Unlu Mamüller Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Yufka, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Can Yufka Ve Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Can Yufka Ve Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Can Yufka Ve Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 16 Ocak 2018 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 338 98 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 2 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz