ÇANKAYA EKMEK FABRİKASI ÜSKÜDAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Şemsettin Günaltay Cd. No: 27 Daire: 1, Acıbadem, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Çankaya Ekmek Fabrikası firması İstanbul ili Üsküdar ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 23 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Çankaya+Ekmek+Fabrikası+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Çankaya Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Üsküdar İlçesi Şemsettin Günaltay Cd. No: 27 Daire: 1, Acıbadem, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde faaliyettedir.
Çankaya Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Çankaya Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Çankaya Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 258 95 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 23 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz