ÇELEN LAHMACUN VE SİMİT FIRINI KOZAN

Bu Firma, Firma Rehberim sitesinde pasif durumdadır... Kaybettiği ziyaretçi sayısı: 169
Bu alanı görebilmek için lütfen giriş yapınız...
Üye Ol Giriş yap
Sabit Telefon
Güvenlik Kodu
Telefon numarası için güvenlik kodunu girin lütfen.
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Aslan Paşa Mah. Burcu Sk. No: 3, Aslanpaşa, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Çelen Lahmacun ve Simit Fırını firması Adana ili Kozan ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 320 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Çelen+Lahmacun+ve+Simit+Fırını+Adana Firma+Rehberim+Üyesidir!

Çelen Lahmacun ve Simit Fırını Hakkında

Firmamız Adana İlinde Kozan İlçesi Aslan Paşa Mah. Burcu Sk. No: 3, Aslanpaşa, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Çelen Lahmacun ve Simit Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Çelen Lahmacun ve Simit Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Çelen Lahmacun ve Simit Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (322) 515 93 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 320 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz