ÇELİK DİZEL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET-HÜSEYİN ÇELİK KADIKÖY

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Kocayol Cad. Hüseyin Çelik Sok. No: 5 Kozyatağı Mh. Üstbostancı  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
26.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ÇELİK DİZEL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET-HÜSEYİN ÇELİK KADIKÖY İstanbul Firma RehberimÇELİK DİZEL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET-HÜSEYİN ÇELİK KADIKÖY İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Çelik Dizel Otomotiv Sanayi Ve Ticaret-Hüseyin Çelik Firması istanbul ili sincanli_sinanpasa ilçesinde Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Özel Servisler, Isuzu Yetkili Servis sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 8 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Çelik+Dizel+Otomotiv+Sanayi+Ve+Ticaret-Hüseyin+Çelik+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Çelik Dizel Otomotiv Sanayi Ve Ticaret-Hüseyin Çelik Hakkında

Çelik Dizel Otomotiv Sanayi Ve Ticaret-Hüseyin Çelik Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Kocayol Cad. Hüseyin Çelik Sok. No: 5 Kozyatağı Mh. Üstbostancı Adresinde faaliyettedir.
Çelik Dizel Otomotiv Sanayi Ve Ticaret-Hüseyin Çelik Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı, Özel Servisler, Isuzu Yetkili Servis sektörlerinde hizmet vermektedir.
Çelik Dizel Otomotiv Sanayi Ve Ticaret-Hüseyin Çelik Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Çelik Dizel Otomotiv Sanayi Ve Ticaret-Hüseyin Çelik firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Çelik Dizel Otomotiv Sanayi Ve Ticaret-Hüseyin Çelik firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 361 86 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 8 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.