CEM SÜT ÜRÜNLERİ SAMANDAĞ

SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ

TOPTAN SATIŞ

Yetkili Kişi
Süleyman Çapar (Süleyman çapar)
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
BATIAYAZ YOLU ÜZERİ 3. KM  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Bizi Takip Edin
Kayıt ve Bitiş Tarihi
16.10.2012 - 15.10.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Cem Süt Ürünleri Firması Süleyman Çapar Yönetiminde hatay ili samandag ilçesinde Süt, Süt ve Süt Ürünleri, Peynirciler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 368 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 20 kişi tarafından aranmıştır.
Cem+Süt+Ürünleri+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Cem Süt Ürünleri Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Cem Süt Ürünleri İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Cem Süt Ürünleri Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Cem Süt Ürünleri Hakkında

Cem Süt Ürünleri Firmamız Süleyman Çapar Yönetiminde Hatay İlinde Samandağ İlçesi Fidanli Mahallesi BATIAYAZ YOLU ÜZERİ 3. KM Adresinde faaliyettedir.
Cem Süt Ürünleri Süt, Süt ve Süt Ürünleri, Peynirciler, Peynircilik ve Peynir Ürünleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Cem Süt Ürünleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Cem Süt Ürünleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Cem Süt Ürünleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2019 Cuma Günü 08:30 ile 18:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (532) 274 10 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 368 kişi Ziyaret etmiş, 20 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 3 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.