CEMRE UNLU MAMÜLLERİ ATAŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Karslı Ahmet Cad. Aydın Sok. No: 12 Sabit Pazarı Yakınında Daire: A İçerenköy Mh. Kadıköy Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Cemre Unlu Mamülleri firması İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 8 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Cemre+Unlu+Mamülleri+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Cemre Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi Karslı Ahmet Cad. Aydın Sok. No: 12 Sabit Pazarı Yakınında Daire: A İçerenköy Mh. Kadıköy Adresinde faaliyettedir.
Cemre Unlu Mamülleri Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Cemre Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Cemre Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Cemre Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Mart 2018 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 572 53 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 8 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.