CENEVİZ CAFE & RESTAURANT BEYKOZ

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
İskele Meydanı No: 1 Anadolukavağı,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
15.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
CENEVİZ CAFE ve RESTAURANT BEYKOZ İstanbul Firma RehberimCENEVİZ CAFE ve RESTAURANT BEYKOZ İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Ceneviz Cafe & Restaurant Firması İstanbul ili Beykoz ilçesinde Restaurantlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 4 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ceneviz+Cafe+Restaurant+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ceneviz Cafe & Restaurant Hakkında

Ceneviz Cafe & Restaurant Firmamız İstanbul İlinde Beykoz İlçesi İskele Meydanı No: 1 Anadolukavağı, Adresinde faaliyettedir.
Ceneviz Cafe & Restaurant Restaurantlar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Ceneviz Cafe & Restaurant Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ceneviz Cafe & Restaurant firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ceneviz Cafe & Restaurant firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 320 20 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 4 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.