CEVİZ AĞACI CAFE & PASTANE KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Muhittin Üstündağ Caddesi, No: 85, Koşuyolu, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ceviz Ağacı Cafe & Pastane firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 24 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ceviz+Ağacı+Cafe+Pastane+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ceviz Ağacı Cafe & Pastane Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Muhittin Üstündağ Caddesi, No: 85, Koşuyolu, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Ceviz Ağacı Cafe & Pastane Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ceviz Ağacı Cafe & Pastane firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ceviz Ağacı Cafe & Pastane firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 339 18 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 24 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz