ÇİÇEK EKMEK FIRINI SUR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Melik Ahmet Cd. Ziya Gökalp Sk. No: 8, Suriçi, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Çiçek Ekmek Fırını firması Diyarbakır ili Sur ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Çiçek sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 83 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Çiçek+Ekmek+Fırını+Diyarbakır Firma+Rehberim+Üyesidir!

Çiçek Ekmek Fırını Hakkında

Firmamız Diyarbakır İlinde Sur İlçesi Melik Ahmet Cd. Ziya Gökalp Sk. No: 8, Suriçi, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Çiçek, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Çiçek Ekmek Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Çiçek Ekmek Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Çiçek Ekmek Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (412) 223 49 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 83 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.