DADAŞ UNLU MAMÜLLERİ ADAPAZARI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Çark Cd. No: 59, Adapazarı, Sakarya (Adapazarı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Dadaş Unlu Mamülleri firması Sakarya ili Adapazarı ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 86 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Dadaş+Unlu+Mamülleri+Sakarya Firma+Rehberim+Üyesidir!

Dadaş Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız Sakarya İlinde Adapazarı İlçesi Çark Cd. No: 59, Adapazarı, Sakarya (Adapazarı) Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Dadaş Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Dadaş Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Dadaş Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (264) 273 68 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 86 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz