DEFNE AJANS ANTAKYA

Ortes Organize Teslimat Matbaacılık Hatay Bölge Bayii, Defne Ajans, Müşterilerine Fayda Sağlamak Amacıyla Hatay'da Kurulmuş Bir Web Tasarım,Reklam ve İnternet Hizmetleri Şirketidir. Projelerinde Özgünlük, Bireysellik ve Kaliteyi Benimseyen Defne Ajans,Bugün Web Tasarımı ve Programlaması, CMS (İçerik Yönetim Sistemleri), Grafik Tasarım,Katalog Tasarımı,E-Ticaret,Reklam Hizmetleri, ve Kurumsal Kimlik Alanlarında Deneyimli Kadrosu ile Siz Değerli Müşterilerine En İyi Hizmeti Vermeyi Hedef Belirlemiştir. Web Tasarım - E Ticaret - Kartvizit - Broşür - El İlanı - Katalog - Dergi - Afiş - Magnet - Bloknot - İnsört - Dosya - Zarf - Etiket - Antetli - Çanta - Dijital Baskı - Promosyon Ürünler

Yetkili Kişi
Ali Karataş (Firma Sahibi)
Cep Telefonu
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Ulu Cami Mah. İstiklal Cad. Mullaoğlu İşhanı Kat:1 No:103 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Sosyal Ağlarımız
Kayıt ve Bitiş Tarihi
01.03.2016 -
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Defne Ajans Firması Ali Karataş Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Ajanslar, Matbaa sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 601 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 9 kişi tarafından aranmıştır.
Defne+Ajans+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Defne Ajans Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Defne Ajans İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Defne Ajans Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Defne Ajans Hakkında

Defne Ajans Firmamız Ali Karataş Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Ulucamii Mahallesi Ulu Cami Mah. İstiklal Cad. Mullaoğlu İşhanı Kat:1 No:103 Adresinde faaliyettedir.
Defne Ajans Ajanslar, Matbaa sektörlerinde hizmet vermektedir.
Defne Ajans Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Defne Ajans firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Defne Ajans firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ağustos 2019 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (505) 884 39 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email info@defneajans.com ve web http://www.defneajans.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 601 kişi Ziyaret etmiş, 9 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 14 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.