DEMİRCİ EKMEK FIRINI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Atatürk Cd. No: 14/D, Beycuma (Kasımlar), Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Demirci Ekmek Fırını firması Zonguldak ili Zonguldak Merkez ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 47 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Demirci+Ekmek+Fırını+Zonguldak Firma+Rehberim+Üyesidir!

Demirci Ekmek Fırını Hakkında

Firmamız Zonguldak İlinde Atatürk Cd. No: 14/D, Beycuma (Kasımlar), Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Demirci Ekmek Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Demirci Ekmek Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Demirci Ekmek Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (372) 211 33 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 47 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz