DENİZ KIZI TATLI VE PASTACISI BAĞLAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Lise Cd. No: 13/A, Diyarbakı Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Deniz Kızı Tatlı ve Pastacısı firması Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 37 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Deniz+Kızı+Tatlı+ve+Pastacısı+Diyarbakır Firma+Rehberim+Üyesidir!

Deniz Kızı Tatlı ve Pastacısı Hakkında

Firmamız Diyarbakır İlinde Bağlar İlçesi Lise Cd. No: 13/A, Diyarbakı Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Deniz Kızı Tatlı ve Pastacısı Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Deniz Kızı Tatlı ve Pastacısı firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Deniz Kızı Tatlı ve Pastacısı firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (412) 229 09 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 37 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.