DENİZ YILDIZLARI TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ DARICA

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Nene Hatun Mh. Turgut Reis Caddesi, Bostan Sokak, No: 25, Pk: 41700, Darıca, Kocael  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
15.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
DENİZ YILDIZLARI TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ DARICA Kocaeli Firma RehberimDENİZ YILDIZLARI TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ DARICA Kocaeli Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Firması Kocaeli ili Darıca ilçesinde Meslek Liseleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 11 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Deniz+Yıldızları+Teknik+ve+Endüstri+Meslek+Lisesi+Kocaeli Firma+Rehberim+Üyesidir!

Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Hakkında

Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Firmamız Kocaeli İlinde Darıca İlçesi Nene Hatun Mh. Turgut Reis Caddesi, Bostan Sokak, No: 25, Pk: 41700, Darıca, Kocael Adresinde faaliyettedir.
Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Meslek Liseleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (262) 745 62 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 11 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.