DOĞU KARADENİZ FIRINI ADAPAZARI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Cumhuriyet Mh. Bahçıvan Sokak No: 95, Adapazarı, Sakarya (Adapazarı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Doğu Karadeniz Fırını firması Sakarya ili Adapazarı ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 56 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Doğu+Karadeniz+Fırını+Sakarya Firma+Rehberim+Üyesidir!

Doğu Karadeniz Fırını Hakkında

Firmamız Sakarya İlinde Adapazarı İlçesi Cumhuriyet Mh. Bahçıvan Sokak No: 95, Adapazarı, Sakarya (Adapazarı) Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Doğu Karadeniz Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Doğu Karadeniz Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Doğu Karadeniz Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (264) 271 38 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 56 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz