DOĞUŞ KARADENİZ SİMİT FIRINI ÜSKÜDAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Sultan Tepe Mh. Selvlik Cd. No: 39, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Doğuş Karadeniz Simit Fırını firması İstanbul ili Üsküdar ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 36 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Doğuş+Karadeniz+Simit+Fırını+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Doğuş Karadeniz Simit Fırını Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Üsküdar İlçesi Sultan Tepe Mh. Selvlik Cd. No: 39, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Doğuş Karadeniz Simit Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Doğuş Karadeniz Simit Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Doğuş Karadeniz Simit Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 310 38 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 36 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz