OP.DR. AHMET ÖZDEMİR DEFNE

TİP 2 ŞEKER HASTALIĞI ÇAĞIMIZIN EN BELALI HASTALIĞI OLARAK SAYILMAKTADIR. VİCUDUN BÜTÜN DAMARLARINA ZARAR VERİR. KAN ŞEKERİ KONTROLÜ İYİ YAPILMADIĞI TAKTİRDE KALP KRİZİ, TANSİYON-KOLESTROL-LİPİD YÜKSEKLİĞİ, BEYİN FELCİ, GÖRME BOZUKLUĞU, BÖBREK YETMEZLİĞİ VE ANİ ÖLÜMLERE NEDEN OLABİLMEKTEDİR. TİP2 ŞEKER HASTALIĞI İÇİN: NORMAL KİLOLU HASTALARDA HORMANLAR SORUMLU TUTULMAKTA İKEN, OBEZ HASTALARDA AŞIRI YAĞLAR SORUMLU TUTULMAKTADIR;

''OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHİ'' AMELİYATLARI KONTROLSÜZ TİP2 ŞEKER HASTALARINDA EN ETKİN ŞEKER KONTROLU SAĞLAYAN TEDAVİLER OLARAK SAYILMAKTADIR. BUNU;

''AMERİKAN DİYABET DERNEĞİ''NİN 2017 YILINDA TİP2 DİYABET TEDAVİ PROTOKOLÜNDE ''METABOLİK CERRAHİ'' TEDAVİSİNİ ÖNEMLE VURGULAMIŞTIR.

BU KONUDA YILLARIN DENEYİMİ İLE;

OP. DR. AHMET ÖZDEMİR

Sabit Telefon
Cep Telefonu
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Akdeniz Mah. Turunçlu Cad. No:5 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Sosyal Ağlarımız
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 6/02017 Yılı: 6/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
08.05.2017 - 19.06.2018
Op.dr. Ahmet Özdemir firması hatay ili defne ilçesinde Doktorlar, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı, Şeker Hastalığı Uzmanı sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 703 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 6 kişi tarafından aranmıştır.
Op.dr.+Ahmet+Özdemir+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Op.dr. Ahmet Özdemir Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Op.dr. Ahmet Özdemir İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Op.dr. Ahmet Özdemir Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Op.dr. Ahmet Özdemir Hakkında

Firmamız Hatay İlinde Defne İlçesi Akdeniz Mahallesi Akdeniz Mah. Turunçlu Cad. No:5 Adresinde faaliyettedir.
Op.dr. Ahmet Özdemir Doktorlar, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı, Şeker Hastalığı Uzmanı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Op.dr. Ahmet Özdemir Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Op.dr. Ahmet Özdemir firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Op.dr. Ahmet Özdemir firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Nisan 2018 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 223 71 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 263 66 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email drozdemirahmet@gmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 703 kişi Ziyaret etmiş, 6 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 3 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.