DR. NİHAL ÖZDEMİR RUH VE SİNİR HASTALIKLARI MUTAHASSISI KADIKÖY

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Şemsettin Günaltay Cad. No: 93 Kazasker Sağlık Merkezi Bitişiği Kıreli Apt. Kozyatağı Mh.  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
12.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
DR. NİHAL ÖZDEMİR RUH VE SİNİR HASTALIKLARI MUTAHASSISI KADIKÖY İstanbul Firma RehberimDR. NİHAL ÖZDEMİR RUH VE SİNİR HASTALIKLARI MUTAHASSISI KADIKÖY İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Dr. Nihal Özdemir Ruh ve Sinir Hastalıkları Mutahassısı Firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Ruh ve Sinir Hastalıkları Doktorları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 6 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Dr.+Nihal+Özdemir+Ruh+ve+Sinir+Hastalıkları+Mutahassısı+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Dr. Nihal Özdemir Ruh ve Sinir Hastalıkları Mutahassısı Hakkında

Dr. Nihal Özdemir Ruh ve Sinir Hastalıkları Mutahassısı Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Şemsettin Günaltay Cad. No: 93 Kazasker Sağlık Merkezi Bitişiği Kıreli Apt. Kozyatağı Mh. Adresinde faaliyettedir.
Dr. Nihal Özdemir Ruh ve Sinir Hastalıkları Mutahassısı Ruh ve Sinir Hastalıkları Doktorları sektörlerinde hizmet vermektedir.
Dr. Nihal Özdemir Ruh ve Sinir Hastalıkları Mutahassısı Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Dr. Nihal Özdemir Ruh ve Sinir Hastalıkları Mutahassısı firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Dr. Nihal Özdemir Ruh ve Sinir Hastalıkları Mutahassısı firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 410 72 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 6 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.