DURALILAR İNŞAAT TURİZM GIDA NAKLİYE TAAHHÜT VE TİC. LTD. ŞTİ. MECİDİYEKÖY İSTANBUL ŞUBESİ ŞİŞLİ

Adresimiz Konum Ekle!
Cemal Sahir Sok. 26 / 28 Profilo Plaza Mecidiyeköy,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
DURALILAR İNŞAAT TURİZM GIDA NAKLİYE TAAHHÜT VE TİC. LTD. ŞTİ. MECİDİYEKÖY İSTANBUL ŞUBESİ ŞİŞLİ İstanbul Firma RehberimDURALILAR İNŞAAT TURİZM GIDA NAKLİYE TAAHHÜT VE TİC. LTD. ŞTİ. MECİDİYEKÖY İSTANBUL ŞUBESİ ŞİŞLİ İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Duralılar İnşaat Turizm Gıda Nakliye Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Mecidiyeköy İstanbul Şubesi Firması İstanbul ili Şişli ilçesinde İnşaat, Nakliye, Nakliyeciler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 10 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Duralılar+İnşaat+Turizm+Gıda+Nakliye+Taahhüt+ve+Tic.+Ltd.+Şti.+Mecidiyeköy+İstanbul+Şubesi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Duralılar İnşaat Turizm Gıda Nakliye Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Mecidiyeköy İstanbul Şubesi Hakkında

Duralılar İnşaat Turizm Gıda Nakliye Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Mecidiyeköy İstanbul Şubesi Firmamız İstanbul İlinde Şişli İlçesi Cemal Sahir Sok. 26 / 28 Profilo Plaza Mecidiyeköy, Adresinde faaliyettedir.
Duralılar İnşaat Turizm Gıda Nakliye Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Mecidiyeköy İstanbul Şubesi İnşaat, Nakliye, Nakliyeciler sektörlerinde hizmet vermektedir.
Duralılar İnşaat Turizm Gıda Nakliye Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Mecidiyeköy İstanbul Şubesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Duralılar İnşaat Turizm Gıda Nakliye Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Mecidiyeköy İstanbul Şubesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Duralılar İnşaat Turizm Gıda Nakliye Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Mecidiyeköy İstanbul Şubesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 10 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.