ECO MED ORTOPEDİ VE FİZİK TEDAVİ MERKEZİ KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Merdivenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. 34732, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.07.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Eco Med Ortopedi Ve Fizik Tedavi Merkezi firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 13 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Eco+Med+Ortopedi+Ve+Fizik+Tedavi+Merkezi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Eco Med Ortopedi Ve Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

Eco Med Ortopedi Ve Fizik Tedavi Merkezi Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Merdivenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. 34732, Adresinde faaliyettedir.
Eco Med Ortopedi Ve Fizik Tedavi Merkezi Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde hizmet vermektedir.
Eco Med Ortopedi Ve Fizik Tedavi Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Eco Med Ortopedi Ve Fizik Tedavi Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Eco Med Ortopedi Ve Fizik Tedavi Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Eyl 2018 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 368 27 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 13 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz