ELMAS YUFKA EFELER

Cep Telefonu
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Cumhuriyet Mh. 1653. Sk. No: 3/B, Aydın Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Elmas Yufka firması Aydın ili Efeler ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 115 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Elmas+Yufka+Aydın Firma+Rehberim+Üyesidir!

Elmas Yufka Hakkında

Firmamız Aydın İlinde Efeler İlçesi Cumhuriyet Mh. 1653. Sk. No: 3/B, Aydın Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Elmas Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Elmas Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Elmas Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (544) 420 94 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 115 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat