EMRE YUFKA ATAŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Adem Sok. No: 56 Hasan Leyli İ.Ö.O İçerenköy Mh. Kadıköy Kadıköy Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 2/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
13.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Emre Yufka firması İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 8 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Emre+Yufka+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Emre Yufka Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi Adem Sok. No: 56 Hasan Leyli İ.Ö.O İçerenköy Mh. Kadıköy Kadıköy Adresinde faaliyettedir.
Emre Yufka Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Emre Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Emre Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Emre Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Mart 2018 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 575 34 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 8 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz