ENDER ENDÜSTRİYEL FIRIN VE ISIL İŞLEM MAKİNALARI LTD. ŞTİ BAYRAMPAŞA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Vatan Mh. Ar Sokak, Cem İş Hanı, No: 11 / 1-a (12 / A), Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ender Endüstriyel Fırın ve Isıl İşlem Makinaları Ltd. Şti firması İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde Fırın, Endüstriyel Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 5 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ender+Endüstriyel+Fırın+ve+Isıl+İşlem+Makinaları+Ltd.+Şti+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ender Endüstriyel Fırın ve Isıl İşlem Makinaları Ltd. Şti Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Bayrampaşa İlçesi Vatan Mh. Ar Sokak, Cem İş Hanı, No: 11 / 1-a (12 / A), Adresinde faaliyettedir.
Ender Endüstriyel Fırın ve Isıl İşlem Makinaları Ltd. Şti Fırın, Endüstriyel Fırın, Fırınlar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Ender Endüstriyel Fırın ve Isıl İşlem Makinaları Ltd. Şti Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ender Endüstriyel Fırın ve Isıl İşlem Makinaları Ltd. Şti firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ender Endüstriyel Fırın ve Isıl İşlem Makinaları Ltd. Şti firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ocak 2018 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 660 10 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 5 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.