EPİ-DERMO ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ ANTAKYA

RADYOFREKANS - CİLT GENÇLEŞTİRME - CİLT MEZOTERAPİ - SAÇ MEZOTERAPİ(SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI) - LAZER EPİLASYON - CİLT BAKIMI - KALICI MAKYAJ - SOMON DNA CİLT GENÇLEŞTİRME - DOLGU - BOTOX

Yetkili Kişi
Sevilay Can (Sahibi)
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
ODABAŞI MAH. UĞURMUMCU BULVARI KAVASLI CAD. DEFNE HASTANESİ YANI MUHRİS AKKAYA APT. KAT.1 NO:6  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
18.09.2012 - 16.06.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
EPİDERMO ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ ANTAKYA Hatay Firma RehberimEPİDERMO ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ ANTAKYA Hatay Firma Rehberim51 5.0 | 1 Oy
Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi Firması SEVİLAY CAN Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Lazer Epilasyon, Güzellik Salonu, Kalıcı Makyaj sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 1322 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 7 kişi tarafından aranmıştır.
Epi-Dermo+Estetik+Ve+Güzellik+Merkezi+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi Hakkında

Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi Firmamız SEVİLAY CAN Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Odabaşı Mahallesi ODABAŞI MAH. UĞURMUMCU BULVARI KAVASLI CAD. DEFNE HASTANESİ YANI MUHRİS AKKAYA APT. KAT.1 NO:6 Adresinde faaliyettedir.
Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi Lazer Epilasyon, Güzellik Salonu, Kalıcı Makyaj, Güzellik Merkezi, Dolgu Ve Botoks, Radyo Frekans, Somon Dna sektörlerinde hizmet vermektedir.
Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Epi-Dermo Estetik Ve Güzellik Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 06 Haziran 2020 Cumartesi Günü 10:00 ile 18:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 290 28 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 153 31 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 1322 kişi Ziyaret etmiş, 7 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 10 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.