ESKİN KARDEŞLER UNLU MAMÜLLER BAKIRKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Olgunlar Sk. No: 22, Kartaltepe, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Eskin Kardeşler Unlu Mamüller firması İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 1 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Eskin+Kardeşler+Unlu+Mamüller+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Eskin Kardeşler Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Bakırköy İlçesi Olgunlar Sk. No: 22, Kartaltepe, Adresinde faaliyettedir.
Eskin Kardeşler Unlu Mamüller Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Eskin Kardeşler Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Eskin Kardeşler Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Eskin Kardeşler Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ocak 2018 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 571 00 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 1 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz