FARİNA ODUN EKMEK VE UNLU MAMÜLLERİ ATAŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Karslı Ahmet Cad. Adem Sok. No: 44 İçerenköy Ptt İçerenköy Mh. Ataşehir Kadıköy Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Farina Odun Ekmek ve Unlu Mamülleri firması İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 36 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Farina+Odun+Ekmek+ve+Unlu+Mamülleri+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Farina Odun Ekmek ve Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi Karslı Ahmet Cad. Adem Sok. No: 44 İçerenköy Ptt İçerenköy Mh. Ataşehir Kadıköy Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Farina Odun Ekmek ve Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Farina Odun Ekmek ve Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Farina Odun Ekmek ve Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 16 Aralık 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 577 22 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 36 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz