GARİBAN KEBAP (ŞUBE 2) ANTAKYA

KIYMA DÜRÜM - KUŞBAŞI DÜRÜM - ŞİŞ TAVUK

GECE 24.00 e KADAR AÇIĞIZ

EV VE İŞ YERLERİNE SERVİS YAPILIR

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
İSTİKLAL CAD. ÖKSÜZLER ŞEKERLEME KARŞISI ANTAKYA  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
31.07.2017 - 01.02.2021
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
GARİBAN KEBAP (ŞUBE 2) ANTAKYA Hatay Firma Rehberi Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/gariban-kebap-sube-2 #GARİBAN #KEBAP #(ŞUBE #2) #ANTAKYA #Hatay #Firma #Rehberi #GARİBANKEBAP #KEBAP(ŞUBE #(ŞUBE2) #2)ANTAKYA #GARİBANKEBAP(ŞUBE2)ANTAKYA #HatayFirma #FirmaRehberi #HatayFirmaRehberi
Gariban Kebap (Şube 2) Firması Süleyman Çoban ve Orhan -İnan Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Kebapçılar, Çorbacılar, Et Lokantası sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 2964 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 264 kişi tarafından aranmıştır.
Gariban+Kebap+(Şube+2)+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Gariban Kebap (Şube 2) İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Gariban Kebap (Şube 2) Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Gariban Kebap (Şube 2) Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Gariban Kebap (Şube 2) Hakkında

Gariban Kebap (Şube 2) Firmamız Süleyman Çoban ve Orhan -İnan Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Meydan Mahallesi İSTİKLAL CAD. ÖKSÜZLER ŞEKERLEME KARŞISI ANTAKYA Adresinde faaliyettedir.
Gariban Kebap (Şube 2) Kebapçılar, Çorbacılar, Et Lokantası, Aile Kebap Salonu, Döner Salonu, Döner sektörlerinde hizmet vermektedir.
Gariban Kebap (Şube 2) Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Gariban Kebap (Şube 2) firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Gariban Kebap (Şube 2) firmamıza İstek ve taleplerinizi 30 Ekim 2020 Cuma Günü 09:00 ile 00:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 214 81 ... Sabit Telefonu, 0 (544) 214 71 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 2964 kişi Ziyaret etmiş, 264 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 19 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.