GASTRO MER MİDE BARSAK VE KARACİĞER HASTALIKLARI KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Göztepe Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. 34730, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
13.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Gastro Mer Mide Barsak Ve Karaciğer Hastalıkları firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 21 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Gastro+Mer+Mide+Barsak+Ve+Karaciğer+Hastalıkları+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Gastro Mer Mide Barsak Ve Karaciğer Hastalıkları Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Göztepe Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. 34730, Adresinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyettedir.
Gastro Mer Mide Barsak Ve Karaciğer Hastalıkları Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Gastro Mer Mide Barsak Ve Karaciğer Hastalıkları firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Gastro Mer Mide Barsak Ve Karaciğer Hastalıkları firmamıza İstek ve taleplerinizi 15 Aralık 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 567 11 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 21 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz