GAZİANTEP CENGİZ GÖKÇEK KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ ŞEHİTKAMİL

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Osmangazi Mh. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi, Pk: 27010, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi firması Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde Devlet Hastaneleri, Hastane sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 68 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Gaziantep+Cengiz+Gökçek+Kadın+Hastalıkları+ve+Doğum+Hastanesi+Gaziantep Firma+Rehberim+Üyesidir!

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Hakkında

Firmamız Gaziantep İlinde Şehitkamil İlçesi Osmangazi Mh. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi, Pk: 27010, Adresinde Devlet Hastaneleri, Hastane sektörlerinde faaliyettedir.
Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (342) 338 49 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 68 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.