GAZİOĞLU EKMEK UN VE UNLU MAMÜLLER ATAŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kayışdağı Cd. No: 79, Küçükbakkalköy, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
08.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Gazioğlu Ekmek Un ve Unlu Mamüller firması İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 2 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Gazioğlu+Ekmek+Un+ve+Unlu+Mamüller+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Gazioğlu Ekmek Un ve Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi Kayışdağı Cd. No: 79, Küçükbakkalköy, Adresinde faaliyettedir.
Gazioğlu Ekmek Un ve Unlu Mamüller Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Gazioğlu Ekmek Un ve Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Gazioğlu Ekmek Un ve Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Gazioğlu Ekmek Un ve Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ocak 2018 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 573 94 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 2 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz