GEDİZ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ MENEMEN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Seyrek Atatürk Mh. Kaynaklar Caddesi, Gediz Üniversitesi Seyrek Kampüsü, Seyrek, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Gediz Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi firması İzmir ili Menemen ilçesinde Üniversiteler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 17 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Gediz+Üniversitesi+Mühendislik+ve+Mimarlık+Fakültesi+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Gediz Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Hakkında

Firmamız İzmir İlinde Menemen İlçesi Seyrek Atatürk Mh. Kaynaklar Caddesi, Gediz Üniversitesi Seyrek Kampüsü, Seyrek, Adresinde Üniversiteler sektörlerinde faaliyettedir.
Gediz Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Gediz Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Gediz Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (232) 355 00 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 17 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.