GENERAL AVRUPA SAĞLIK TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT BEŞİKTAŞ

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Abbasağa Mah. Yıldız Cad. Üzengi Sok. Butik Evler S-1 No: 11-13 D / 4 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
General Avrupa Sağlık Turizm İnşaat Taahhüt firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 25 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
General+Avrupa+Sağlık+Turizm+İnşaat+Taahhüt+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

General Avrupa Sağlık Turizm İnşaat Taahhüt Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Abbasağa Mah. Yıldız Cad. Üzengi Sok. Butik Evler S-1 No: 11-13 D / 4 Adresinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyettedir.
General Avrupa Sağlık Turizm İnşaat Taahhüt Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir General Avrupa Sağlık Turizm İnşaat Taahhüt firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
General Avrupa Sağlık Turizm İnşaat Taahhüt firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 25 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat