GÖRELE YUFKACISI GÖRELE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kumyalı Mh. No: 30/A, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Görele Yufkacısı firması Giresun ili Görele ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 60 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Görele+Yufkacısı+Giresun Firma+Rehberim+Üyesidir!

Görele Yufkacısı Hakkında

Firmamız Giresun İlinde Görele İlçesi Kumyalı Mh. No: 30/A, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Görele Yufkacısı Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Görele Yufkacısı firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Görele Yufkacısı firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (454) 513 45 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 60 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.