GÜLBAHAR BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM DEFNE

FOTOKOPİ - TONER DOLUMU - TEKNİK SERVİS - FATURA ÖDEME - GÜVENLİK KAMERASI - AKSESUAR SATIŞI - SIFIR VE 2.EL TELEFON - SIFIR VE 2.EL BİLGİSAYAR - TABLET SATIŞ VE ONARIMI - GARANTİLİ TELEFON TAMİRİ - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE PAKET YÜKLEME

Yetkili Kişi
Tahsin Gülbahar (Yetkili)
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
SAMANDAĞ YOLU ÜZERİ Turunçlu Mh. Atatürk Cd. 63/B (ALPET YANI)  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Ziyaretçi İstatistikleri
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
06.02.2019 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
GÜLBAHAR BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM DEFNE Hatay Firma RehberimGÜLBAHAR BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM DEFNE Hatay Firma Rehberim51 5.0 | 2 Oy
Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim Firması Tahsin Gülbahar Yönetiminde hatay ili defne ilçesinde Güvenlik Kamerası, Fotokopi, Toner Dolumu sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 714 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 3 kişi tarafından aranmıştır.
Gülbahar+Bilgisayar+Ve+İletişim+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim Hakkında

Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim Firmamız Tahsin Gülbahar Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Turunçlu Mahallesi SAMANDAĞ YOLU ÜZERİ Turunçlu Mh. Atatürk Cd. 63/B (ALPET YANI) Adresinde faaliyettedir.
Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim Güvenlik Kamerası, Fotokopi, Toner Dolumu, Aksesuar Satışı, Fatura Ödeme Merkezleri, Teknik Servisler, Cep Telefonu Satış ve Servis, Bilgisayar Satışı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Gülbahar Bilgisayar Ve İletişim firmamıza İstek ve taleplerinizi 01 Nisan 2020 Çarşamba Günü 08:30 ile 19:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (532) 273 37 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 714 kişi Ziyaret etmiş, 3 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 4 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.