GÜLER UNLU MAMULLER KARESİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Oruçgazi Mh. Yeni San. Sit. Cumhuriyet Cd. Daire: 128, Paşaalanı, Balık Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Güler Unlu Mamuller firması Balıkesir ili Karesi ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 51 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Güler+Unlu+Mamuller+Balıkesir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Güler Unlu Mamuller Hakkında

Firmamız Balıkesir İlinde Karesi İlçesi Oruçgazi Mh. Yeni San. Sit. Cumhuriyet Cd. Daire: 128, Paşaalanı, Balık Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Güler Unlu Mamuller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Güler Unlu Mamuller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Güler Unlu Mamuller firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (266) 239 18 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 51 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz