GÜNDÜZ KARDEŞLER KASAP VE FIRIN ANTAKYA

Pide Ekmek - Ispanaklı Ekmek - Katıklı Ekmek - Lahmacun - Etli Pide - Kaşarlı Pide - Tepsi Kebabı - Kağıt Kebabı - Tepsi Pirzola - Et Sote - Belen Tava - Ev ve İş Yerlerine Servis Yapılır...

Yetkili Kişi
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
Saraykent Mh. 257.Sk. M.Yılmaz Apt. (Terzi Kasım Yanı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
17.04.2019 - 17.04.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın Firması Mehmet ve Bülent Gündüz Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Fırınlar, Kasap ve Fırın, Kasaplar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 642 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 50 kişi tarafından aranmıştır.
Gündüz+Kardeşler+Kasap+Ve+Fırın+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın Hakkında

Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın Firmamız Mehmet ve Bülent Gündüz Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Saraykent Mahallesi Saraykent Mh. 257.Sk. M.Yılmaz Apt. (Terzi Kasım Yanı) Adresinde faaliyettedir.
Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın Fırınlar, Kasap ve Fırın, Kasaplar, Kasap ve Fırın Restaurant sektörlerinde hizmet vermektedir.
Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Gündüz Kardeşler Kasap Ve Fırın firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Eylül 2019 Salı Günü 06:00 ile 21:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (537) 215 71 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 642 kişi Ziyaret etmiş, 50 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 6 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.