GÜVEN KARDEŞLER YUFKA VE KADAYIF ÇANKAYA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
İvedek Cd., Kocatepe, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
13.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Güven Kardeşler Yufka ve Kadayıf firması Ankara ili Çankaya ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 5 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Güven+Kardeşler+Yufka+ve+Kadayıf+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Güven Kardeşler Yufka ve Kadayıf Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Çankaya İlçesi İvedek Cd., Kocatepe, Adresinde faaliyettedir.
Güven Kardeşler Yufka ve Kadayıf Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Güven Kardeşler Yufka ve Kadayıf Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Güven Kardeşler Yufka ve Kadayıf firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Güven Kardeşler Yufka ve Kadayıf firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Mart 2018 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 336 76 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 5 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz