GÜVENLER EKMEK FABRİKASI SULTANGAZİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
50. Yıl Mah. A Cd. No: 98, Sultançiftliği, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Güvenler Ekmek Fabrikası firması İstanbul ili Sultangazi ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 4 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Güvenler+Ekmek+Fabrikası+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Güvenler Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Sultangazi İlçesi 50. Yıl Mah. A Cd. No: 98, Sultançiftliği, Adresinde faaliyettedir.
Güvenler Ekmek Fabrikası Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde hizmet vermektedir.
Güvenler Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Güvenler Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Güvenler Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Ocak 2018 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 594 09 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 4 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz