10 Aylık Bebek Kovada Boğuldu

<span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:15px">Samandağ il&ccedil;esinde, annesi &ccedil;amaşır sermeye giden 10 aylık bebek, emekleyerek gittiği banyoda su dolu kovanın i&ccedil;ine d&uuml;ş&uuml;p boğularak hayatını kaybetti.</span>
10 Aylık Bebek Kovada Boğuldu
 3 çocuk annesi Seher Aslan  yıkadığı çamaşırları makineden çıkarıp asmak için dışarı çıktı. Bu arada 10 aylık bebeği Duygu Aslan'ı da yatak odasında oynaması için yere bıraktı. Emekleyerek kapısı açık olan yatak odasından banyoya giren bebek, banyodaki su dolu kovayla oynamaya başladı. Bir süre sonra kovanın içine düşen Duygu bebek bir daha çıkamadı.  Bebeğini arayan anne, banyoyu kontrol ettiğinde evladının başı aşağı kovanın içinde olduğunu gördü. Hemen bebeğini alıp ambulans çağırarak hastaneye götürdü. Ancak  bebek kurtarılamadı.Adana Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapılan bebeğin cenazesi Samandağ ilçesinde toprağa verildi.
10 Aylık Bebek Kovada Boğuldu haberi 14 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1600 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle