ANTAKYA DA KOCA DEHŞETİ

Antakya'da Emek Mahallesi Mevkiinde boşandığı eşi Cevahir Genç'i evinde pompalı silah zoruyla rehin alan Ahmet Genç (30), 5,5 saat süren bekleyişin ardından polis tarafından etkisiz hale getirildi.
ANTAKYA DA KOCA DEHŞETİ
Ağabeylerinin, mahalle imamının ve psikologun tüm çabalarına karşın eşini bırakmayan Ahmet Genç saat 11:00 civarında başlattığı rehin alma olayını 15:30 civarında evin önüne araç getirilmesi koşulu ile sonlandıracağını söyledi. Yakınlarının tüm ikna çabalarına karşın eski eşi Cevahir Genç'in vücuduna doğrulttuğu silah ile evden çıktı. Ağabeyinin kapının önüne getirdiği araca eşini bindiren Ahmet Genç, ağabeyi Mehmet Gençi de alarak Hatay sokaklarında dolaşmaya başladı.  Son olarak aracı Harbiye Beldesi'ndeki seyir teraslarına götüren Genç burada yine eşi ile araçta konuşmayı sürdürdü. Buradan da kısa süre sonra ayrılmak isteyen Ahmet Genç seyir terasları inişinde aracı bir anda durdurarak yürümeye başladı. Yanındaki pompalı silahı da araca bırakan Genç, bölgede bekleyen sivil polisler tarafından etkisiz hale getirildi. Saatlerdir boşandığı eşi tarafından rehin alınan Cevahir Genç ise araçtan alınarak polis otosuna bindirildi.  Gözaltına alınan Ahmet Genç'in sorgusu sürüyor.
ANTAKYA DA KOCA DEHŞETİ haberi 25 Kasım 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  21395 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle