ARAÇ DEREYE UÇTU 2 KARDEŞ HAYATINI KAYBETTİ

<span style="background-color:rgb(237, 237, 237); color:rgb(15, 15, 15); font-family:tahoma; font-size:12px">Samandağ- Antakya yolunda yine kaza yine &ouml;l&uuml;m. Samandağ &ndash;Antakya yolu &ouml;l&uuml;m ve yaramalı kazaların arttığı g&ouml;zlemlendi. &nbsp;Ge&ccedil;en hafta bir doktor yine aynı yolda &nbsp;kaza sonucu&nbsp; hayatını kaybetti.&nbsp; D&uuml;n sabah&nbsp; Samandağ &ndash; Antakya yolunda meydana gelen kazada 2 kardeş &ouml;ld&uuml; 1 kişide ağır yaralandığı &ouml;ğrenildi.</span>
ARAÇ DEREYE UÇTU 2 KARDEŞ HAYATINI KAYBETTİ

Edinilen bilgiye göre  sabaha saat 03:00 sıralarında Antakya istikametinden özel otomobille  gelen Karaçay doğumlu Ramazan(18) ve Mehmet Nurkalem (Aslan)  (21)isimli iki kardeş Karaçay köprüsünden Karaçay deresine uçtuğu ve hayatlarını kaybettiği öğrenildi. Aynı Araçta bulunan Yeşilköy Mahallesinden  arkadaşları olan Umut Çam Antakya Devlet Hastanesine kaldırıldığı ve durumunun ağır olduğu belirtildi.3 çocuk sahibi   Abdurrahman ve Tülay Nurkalem (Aslan)’ın çocukları olan  Ramazan(18) ve Mehmet’in zamansız ölümü çevresinde üzüntü yarattı. 

ARAÇ DEREYE UÇTU 2 KARDEŞ HAYATINI KAYBETTİ haberi 05 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3340 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle