BELEN DE FACİADAN DÖNÜLDÜ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(85, 85, 85); font-family:arial; font-size:14px">Belen&nbsp;İl&ccedil;esi&rsquo;nde şiddetli fırtına nedeniyle karayolundaki y&ouml;n tabelası yoldan ge&ccedil;en otomobilin &uuml;zerine devrildi. Ara&ccedil;ta bulunan 3 kişi yaralandı.&nbsp;</span>
BELEN DE FACİADAN DÖNÜLDÜ
Belen ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında araç sürücüleri yaralandı. Alınan bilgilere göre, Sarımazı mahallesinde yola devrilen karayolları tabelasına İskenderun ilçesinden Antakya istikametine giden plakası öğrenilemeyen bir TIR, çarptı. Daha sonra arkadan gelen 2 otomobilinde karıştığı kazada araç sürücüleri yaralandı.Çevredekilerin durumu 112’ye haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, araç sürücülerini Hatay’daki hastanelere kaldırdı.Bir süre ulaşıma kapanan yol, tabelanın ve araçların çekilmesiyle tekrar açıldı.
BELEN DE FACİADAN DÖNÜLDÜ haberi 06 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1165 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle