DÖRTYOL DA 4 POLİS MEMURUNUN ŞEHİT EDİLMESİ -ÜLKÜ OCAKLARI HATAY İL BAŞKANI KAŞIKÇI

DÖRTYOL'DA 4 POLİS MEMURUNUN ŞEHİT EDİLMESİ -ÜLKÜ OCAKLARI HATAY İL BAŞKANI KAŞIKÇI: -''HAKKIMDA ÇIKAN ASILSIZ İDDİALAR NEDENİYLE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM''
DÖRTYOL DA 4 POLİS MEMURUNUN ŞEHİT EDİLMESİ -ÜLKÜ OCAKLARI HATAY İL BAŞKANI KAŞIKÇI
Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Lütfi Kaşıkçı, temmuz ayında, Dörtyol ilçesinde 4 polis memurunun şehit edildiği olay ve sonrasında yaşananlarla ilgili hakkında çıkan iddiaların asılsız olduğunu öne sürdü.
     Kaşıkçı, yaptığı yazılı açıklamada, referandum öncesinde asılsız tertip ve komploların ülke genelinde yaygınlaştığını savundu.
     Bazı internet sitelerinde, 4 polis memurunun şehit edildiği 26 Temmuz tarihinde yapıldığı ve kendisine ait olduğu belirtilen telefon konuşmasının bazı yerlerinin kesildiğini iddia eden Kaşıkçı, bunun tasarlanarak ortaya birbirinden bağımsız ve saçma sapan bir ses kaydının çıktığını ileri sürdü.
     Yapılan şeyin çirkin bir oyun olduğunu öne süren Kaşıkçı, açıklamasında, ''bu oyunlar ve komplolar bizi inanmış olduğumuz yolumuzdan geri döndüremeyecektir. Hakkımda çıkan asılsız iddialar nedeniyle suç duyurusunda bulunacağım'' ifadelerini kullandı.
     Bazı internet sitelerine düşen ve Dörtyol ilçesindeki olaylar sırasında Lütfi Kaşıkçı'ya ait olduğu belirtilen telefon görüşmeleri kayıtlarında, Kaşıkçı'nın görüştüğü ve ''başkanım'' diye hitap ettiği bir kişiye ''fırsat elimize geçmişken yıkalım, yakalım'' dediği ileri sürülmüştü.