DÖRTYOL'DAKİ TERÖR SALDIRISI

-4 POLİS MEMURUNUN ŞEHİT EDİLMESİNİN ARDINDAN ÇIKAN OLAYLAR SIRASINDA KUYUMCU DÜKKANINI KUNDAKLAYIP ALTIN ÇALDIKLARI İDDİA EDİLEN İKİ ZANLI HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI
DÖRTYOL'DAKİ TERÖR SALDIRISI
Hatay'ın Dörtyol ilçesinde, 4 polis memurunun şehit edilmesinin ardından çıkan olaylar sırasında kuyumcu dükkanını kundaklayarak altın çaldıkları iddiasıyla yargılanan 2 zanlı, hapis cezasına çarptırıldı.
     Dörtyol 1. Asliye Ceza Mahkemesinde görülün davaya, 26 Temmuz 2010 tarihinde, terör örgütü PKK mensupları tarafından 4 polis memurunun şehit edilmesinin ardından çıkan olaylar sırasında Numuneevleri Mahallesi İstasyon Caddesi'ndeki kuyumcu dükkanını kundakladıkları ve altınlardan bir kısmını çaldıkları iddiasıyla tutuklu yargılanan Gökhan Tezcan (22), A.E. (17) ve Serdar T. (21) ile iş yeri sahibi A.U. katıldı.
     Gökhan Tezcan ile A.E, ifadelerinde suçlamaları kabul ettiler. Serdar T. ise kundaklama ve altınların çalınması olayına karışmadığını söyledi.
     Kuyumcu U.A. da Gökhan Tezcan ile A.E'yi kundaklama olayı sırasında gördüğünü, ancak Serdar T'yi hatırlamadığını belirtti.
     Mahkeme, Gökhan Tezcan'ı (22) 11 yıl 4 ay ve A.E'yi (17) 7 yıl 6 ay 10 gün hapis cezasına mahkum etti. Zanlı Serdar T'nin (21) ise beraatine karar verildi.
     
 
 
DÖRTYOL'DAKİ TERÖR SALDIRISI haberi 07 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Asayiş kategorisine Hatay tarafından  21290 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle